Realizujemy bardzo

zróżnicowane projekty:

konkursy, loterie,

promocje konsumenckie,

degustacje, animacje i samplingi,

programy lojalnościowe, eventy,

działania z zakresu

social media i e-commerce.

Zawsze indywidualnie

dobrane do potrzeb Klienta.

Top Moda w Cuprum Arena!

Pomysł i realizacja eventu Top Moda w Cuprum Arena. Koncepcja wydarzenia miała na celu zaangażowanie lokalnych mieszkańców w życie galerii. Event składał się z dwóch części: castingu i warsztatów dla nowicjuszy oraz pokazu mody. Casting polegał na wyborze 10 modeli (5 kobiet i 5 mężczyzn), którzy wzięli później udział w pokazie mody jesiennych kolekcji wraz z uczestnikami programu telewizyjnego Top Model. Profesjonalny casting przeprowadzony został przy współpracy z jedną z poznańskich agencji modelingowych oraz specjalistką od stylizacji i wizażu. Połączenie sił młodych i  ambitnych modeli, z doświadczonymi uczestnikami z programu  Top Model, zapewnił ogromne zainteresowanie eventem.

Cuprum Arena
Autorska kolekcja NeoNail by Patricia Kazadi

Pomysł, koncepcja i realizacja kampanii promującej limitowaną, autorską kolekcję lakierów NeoNail by Patricia Kazadi. Obsługa stała współpracy Artystki z marką. Promocja kolekcji na targach Beauty Vision w Poznaniu oraz Beauty Forum & Spa w Warszawie.

neonail
Rozkwitnij na wiosnę w Ferio

Koncepcja kreatywna i organizacja eventu "Rozkwitnij na wiosnę w Ferio - strefa zdrowia i urody". Podczas imprezy mieszkańcy Konina mieli okazję skorzystać z darmowych porad specjalistów z zakresu zdrowia, mody i urody w centrum handlowym Ferio. Atrakcją dla odwiedzających galerię była również stylistka ds. wizerunku, która przeprowadzała analizę kolorystyczną, sylwetki oraz kształtu twarzy. Gwiazdą obecną podczas eventu była Dorota Gardias, która opowiedziała zainteresowanym o swoim zdrowym stylu życia oraz pozowała do zdjęć na kwiecistej ściance.

Ferio
NeoNail - social media

Stała obsługa w zakresie prowadzenia kanałów social media marki NeoNail. Tworzenie contentu na Facebooku, Instagramie, jak również obsługa kanałów YouTube oraz Pinterest. Koncepcje kreatywne i realizacje konkurów w social media, nadzór nad komunikacją z influencerami, przygotowywanie harmonogramów publikacji i raportów. Tworzenie treści na blogu firmowym marki.

neonail
Obsługa stała - NeoNail

Stała obsługa w zakresie strategii, planu działań komunikacyjnych i ich bieżącej realizacji.

W ramach nowej strategii podjęto działania ze znanymi blogerkami modowymi, jak również najpopularniejszymi vlogerkami segmentu beauty. Ponadto Agencja realizuje: działania w social media, eventy, konkursy, loterie, prace graficzne.

NeoNail
4 Urodziny Term Maltańskich

Pomysłowy konkurs zachęcający do poszukiwania i liczenia naklejek z symbolem cyfry 4 na terenie całych Term (pretekst do odwiedzenia wszystkich 3 stref obiektu). Rozstrzygnięcie konkursu w formie efektownego popisu artystów tańca współczesnego i baletu, którzy zademonstrowali poprzez taniec symbolicznie wszystkie strefy Term (baseny sportowe, rekreacyjne i sauny).

Zadania agencji: koncepcja konkursu, prace graficzne, umowy, rozliczenia podatkowe, weryfikacja zgłoszeń, show taneczny podczas finału.

Logo Termy Maltańskie
Galeria Cuprum Arena - "Moda a sztuka"

Przygotowanie i realizacja eventu "Moda a sztuka" w Galerii Cuprum Arena w Lubinie. Niecodzienne wydarzenie kulturalne w formie show, podczas którego swoje spektakle przedstawiło pięć popularnych i utytułowanych teatrów tańca.  Event zrealizowany został w artystycznym wymiarze, pełnym pasji i uniwersalnych przesłań, które stanowiły idealne tło do niestandardowego pokazania mody i nowych kolekcji wiosna 2015 r.

Cuprum Arena
Masło Kerrygold

Strona www, fan page na FB, projekty i produkcje graficzne. Przygotowanie i administrowanie strony internetowej dla jednej z najpopularniejszych marek masła na Świecie. Serwis video, przepisy on-line, CMS. Założenie profilu na FB wraz z pełną obsługą (posty, konkursy, kampanie), promocje w blogosferze. Projekty graficzne na potrzeby promocji konsumenckich.

Kerrygold
Akcja promocyjna - Termy Maltańskie

Akcja promocyjna nagłaśniająca spektakl Polskiego Teatru Tańca „Walk@ Karnawału z Postem” odbywającego się na terenie poznańskich Term Maltańskich.
Zadania agencji: Pomysł i realizacja niestandardowej, zwracającej uwagę akcji promocyjnej, przeprowadzonej we współpracy z poznańskim Klubem Morsa.

termy maltańskie
Balet Poznański - Polski Teatr Tańca

Działania sponsoringowe wraz z obsługą marketingową na zasadach outsourcingu, strategii promocji, PR, promocji konsumenckich oraz działań B2B. Spójna, długookresowa strategiczna koncepcja rozwoju Teatru i jego produktów (spektakle, choreoterapia i warsztaty tańca).

PTT
Guaranesa Premium „Pobudka z Guaranesą” - Sara Lee

Seria eventów ulicznych w formie zaaranżowanych demonstracji połączonych z degustacją kawy w największych miastach Polski. Efektywny launch zgodny z pozycjonowaniem nowej marki.

Cafe Prima
Miller Fresh Lottery - Kompania Piwowarska

Loteria SMS-owa dla konsumentów zachęcająca do trialu i konsekwentnie budująca nową strategię marki, uzupełniona o materiały POS oraz interaktywny serwis www.

Mechanika:
Kup piwo Miller, wyślij sms z numerem paragonu, weź udział w losowaniu nagród dziennych i tygodniowych oraz nagrody głównej.
Spektakl Polskiego Teatru Tańca „Walk@ Karnawału z Postem” - Termy Maltańskie

Spektakl Polskiego Teatru Tańca „Walk@ Karnawału z Postem” zorganizowany na terenie Term Maltańskich. Zadania agencji: pozyskanie sponsorów wydarzenia, skojarzenie wszystkich stron, obsługa formalna, przeprowadzenie promocji wydarzenia, key visual wydarzenia, materiały promocyjne, obsługa profilu Facebook, dystrybucja biletów, organizacja bankietu z udziałem artystów dla zaproszonych gości.

termy maltańskie
Berker Polska

Organizacja eventu dla najlepszych klientów:
„Świat luksusu” w Warszawie (kasyno w Hotelu Hyatt, Teatr SABAT).

Berker
Guaranesa „Pogotowie energetyczne” - Sara Lee

Akcja wizerunkowa i prosprzedażowa w dużych miastach Polski. Na przystankach i w akademikach pojawili się przedstawiciele pogotowia energetycznego badający poziom energii Polaków. Zachęcali oni do degustacji kawy podnoszącej poziom energii.
Dopełnieniem akcji były kolumny obrandowanych aut (Smart).

Mechanika:
Akcje degustacyjne i animacje sprzedaży na terenie hipermarketów w całym kraju w ramach akcji: „Pobudka z Guaranesą”, „Pogotowie Energetyczne”
Miller Fresh Sound - Kompania Piwowarska

Konkurs dla konsumentów na najlepszy utwór muzyczny oraz recenzję wybranego utworu (key visual, POSM, serwis www, prezentacja multimedialna) połączony z cyklem imprez (Automatik Nights) w klubach muzycznych na terenie całego kraju. Akcja wizerunkowa repozycjonująca markę skoncentrowana wokół idei freshness.

Mechanika:
Młodzi kompozytorzy wrzucają utwory na serwis www, Jury złożone z fachowców wybiera najlepszy utwór, konsumenci na stronie internetowej serwisu piszą recenzję ulubionego utworu, autor najlepszej recenzji i wyłonionego utworu lecą razem na festiwal Bumbershoot w Seattle.
Miller
Promocja wódki Wratislavia - Akwawit

Promocja wódki Wratislavia podczas meczu Śląska Wrocław z Koroną Kielce. Zadaniem Agencji było przeprowadzenie eventu promocyjnego w strefie super VIP na wrocławskim stadionie. Zakres prac obejmował produkcję standów, szkła, strojów promocyjnych, rekrutację i szkolenie personelu, bieżący nadzór nad realizacją zlecenia w tak nietypowym, wymagającym perfekcji w każdym detalu miejscu.

Akwawit
Solar Company

Event marketingowy (spektakl) na zasadach cross-promocji z Polskim Teatrem Tańca wzmacniający świadomość marki w grupie docelowej.
Premiera spektaklu odbyła się w Teatrze Wielkim w Poznaniu.

Solar
Finezja Niebieska „Przyjaciel Marzeń” - Sara Lee

Akcja samplingowa wzbogacona o interaktywny mechanizm konkursowy.  Akcja swoim zasięgiem objęła największe miasta Polski.

Cafe Prima
Miller Fresh Collector - Kompania Piwowarska

Program lojalnościowy połączony z konkursem skierowany do barmanów. Akcja prosprzedażowa i wizerunkowa (POSM, serwis www, prezentacja multimedialna).

Mechanika:
Barman zbiera kapsle ze sprzedawanych piw Miller, kapsle na bieżąco są odbierane przez agencję, która w dedykowanym serwisie www nalicza liczbę punktów. Barman wymienia punkty na nagrody.
Miller
Akcja promocyjna - IKEA

Dwutygodniowa akcja promocyjna z okazji otwarcia w Poznaniu nowej trasy tramwajowej biegnącej tuż przy IKEA.
Zadaniem Agencji było kompleksowe zorganizowanie oraz przeprowadzenie nietypowej akcji promocyjnej, której główną osią był wynajęty tramwaj. Wnętrze pojazdu zostało zaaranżowane meblami i dodatkami IKEA. Agencja czuwała nad etapem przygotowań obejmującym m.in. negocjacje z instytucjami publicznymi w zakresie najmu, bezpieczeństwa, sposobu aranżacji, przebiegu trasy, rekrutacji personelu promocyjnego w tramwaju specjalnym oraz w tramwajach liniowych.
Akcja odbiła się wielkim echem nie tylko w Poznaniu – to pierwsza tego typu realizacja z wykorzystaniem środków publicznego transportu wykonana na tak dużą skalę.

ikea
Finał konkursu „Mocna Szkoła” – Polskapresse Głos Wielkopolski

Organizacja finału konkursu „Mocna Szkoła” przeznaczonego dla pedagogów i uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Głos Wielkopolski
Anti Cellulite - Europlant PhytoPharm

Wizerunkowe akcje samplingowe  w klubach fitness na terenie całego  kraju.

PhytoPharm
Konkurs Capri-Sonne

Wizerunkowy konkurs wsparty akcjami degustacyjnymi w punktach sprzedaży – 2 edycje.

Mechanika:
Zbieranie kodów z opakowań zapewniało odbiór nagród gwarantowanych, które podzielone były na 3 kategorie dostępności wg ilości przesłanych kodów.
Capri-Sonne
Tyskie z tanka – Tyskie

Tyskie z tanka – launch nowego produktu na rynku. Projekt obejmował doradztwo strategiczne, kreację key visual, kreację materiałów POSM wraz z całą przygotowalnią do produkcji, kreację nośników OOH, wsparcie komunikacji w kanałach B2B i B2C. Projekt obejmował także produkcję niestandardowych materiałów do brandingu tanków a także kreację materiałów do obsługi PR. W ramach projektu wykonana została również sesja zdjęciowa na potrzeby kreacji KV oraz badania marketingowe.

Tyskie
Projekt PROLIDER 2008 - BZ WBK

Koncepcja i realizacja eventu dla członków kadry menadżerskiej promującego wykorzystanie własnego potencjału w budowaniu motywacji podległych pracowników. Impreza odbyła się w siedzibie wytwórni Kayax w Warszawie. Gość specjalny imprezy – Kayah.

BZ WBK
Akcje promocyjne - Lisner

Wieloletnia stała współpraca na obszarze Polski wschodniej. Prosprzedażowe i wizerunkowe akcje promocyjne organizowane w sieciach hipermarketów: samplingi, degustacje i animacje.

Lisner
Dołącz do rodzinki Gocco

Launch międzynarodowej marki premium odzieży dziecięcej na rynek polski, w tym między innymi: promocja konsumencka, konkurs, budowa bazy danych z jej rejestracją w GIODO, działania amplifyingowe oraz aktywność na facebooku.

Gocco
Poznań daje kosza! - IKEA

Poznań daje kosza! – event we współpracy z Urzędem Miasta Poznania.

Na Rynku Starego Miasta w Poznaniu stanął kontener z kompletną kuchnią marki IKEA, w której szczególny nacisk położono na ekologię i segregowanie odpadów. By z komunikacją zrównoważonego rozwoju dotrzeć do rodziców akcję oparto o warsztaty z upcyklingu dla dzieci. Rodzice w tym czasie mogli zapoznać się z zaletami kuchni i rozwiązań marki IKEA. 

ikea
VAGABOND

Event w formie spektaklu tanecznego artystów Polskiego Teatru Tańca.Pokaz połączony z oficjalnym wprowadzeniem przez Agencję marki na rynek polski. Wydarzenie dedykowane przedstawicielom mediów.

Vagabond
Degustacje wódki Wratislavi - Akwawit

Wódka z Wrocławia – ta idea przyświecała zorganizowanej degustacji. Miejsce nietypowe – strefa bezcłowa we wrocławskim porcie lotniczym. Poza organizacją promocji (rekrutacja hostess, stroje promocyjne, logistyka) do zadań agencji należała również produkcja materiałów POSM.

Akwawit
Berker Polska

Program lojalnościowy dla handlowców wykorzystujący internetowy system przyznawania nagród (system działający na zasadach just-in-time).

Berker
Vistula Group – W.Kruk

Dekoracje z okazji Dnia Matki

Z okazji Dnia Matki i dedykowanej temu nowej kolekcji biżuterii w ciągu 3 nocy wszystkie 80 salonów W.Kruk w Polsce zostało udekorowanych efektowną wyklejką na witrynach, która poprzez feerię barw nadała salonom odświętny charakter i wyróżniła je spośród pozostałych sklepów.

Zadania Agencji: projekt, wykonawstwo.

w.kruk
Organizacja eventu z okazji Dnia Dziecka - Galeria Pestka

Wnętrze Galerii zamieniło się w magiczny las z naturalnych drzew. Każde dziecko mogło liczyć na słodki upominek. Dodatkowymi atrakcjami były: zaczarowana kareta, obecność dobrej wróżki oraz pokaz magika.

pestka
Prima Finezja „Primowy Dzień Działkowca” - Sara Lee

Seria eventów o charakterze rodzinnym organizowanych na terenach ogródków działkowych w całym kraju połączonych z degustacją kawy, zabawami i konkursami tematycznymi. Działania wizerunkowe – wzmocnienie atrybutu marki utożsamianej z miłą rozmową.Cross-promocja z firmami: The Lorenz Bahlsen Snack-World, Amica oraz SM Gostyń.

Zamieszkajmy razem - Indesit

Promocja konsumencka. Opracowanie koncepcji, kreacja i produkcja materiałów promocyjnych oraz obsługa programu.

Zakup sprzętu AGD na miesięczną próbę, w razie niezadowolenia klient ma prawo dokonać zwrotu i odzyskać pełną wartość zakupu. Rejestracja zwrotów w systemie on-line.
Indesit
Opracowanie koncepcji i realizacja cross-promocji - Mini Smorawiński

Umieszczenie materiałów promocyjnych akcji w butiku DIESEL w Starym Browarze (zawieszki na ubraniach, naklejki na lustrach).Ekspozycja Mini Coopera na dziedzińcu
Starego Browaru. Hostessy oraz przedstawiciel salonu BMW Smorawiński zachęcali do zapisów na jazdy próbne.

BMW
Finezja Niebieska - Sara Lee

Event wizerunkowy wieńczący plebiscyt internetowy na „Przyjaciela Marzeń”. Plebiscyt wygrała aktorka Edyta Jungowska.
Wsparciem eventu był cykl akcji samplingowych wraz z działaniami PR na terenie całego kraju.

Cafe Prima
Klub Przyjaciół Teatru PASjonaci - Polski Teatr Tańca

Opracowanie koncepcji i wdrożenie klubu PASjonaci (branding, nazwa, key visual, projekty nośników), negocjacje z partnerami handlowymi, produkcja materiałów.

PTT
Douwe Egberts „Żeby dobrze wybrać musisz porównać” - Sara Lee

BTL-owy launch marki.Cykl animacji oraz degustacji kawy połączony z samplingiem w sieciach super- i hipermarketów na terenie całego kraju wykorzystujący element teasera z reklamy telewizyjnej (hostessa z zawiązanymi oczyma).

Mechanika:
Kolejne etapy akcji field marketingowych po BTL-owym launchu marki: - akcje trialowe - nauka zmienionej wymowy nazwy „Douwe Egberts” - wprowadzenie asortymentu kaw ziarnistych - akcje prosprzedażowe - mechanizm buy & get (nagroda – pozłacana łyżeczka)
Douwe Egberts
Konferencja prasowa - Carrefour

Konferencja prasowa na otwarciu największego hipermarketu w Polsce. Organizacja eventu – konferencji prasowej dla przedstawicieli mediów z Piły i okolic z okazji otwarcia w tamtejszej Galerii VIVO! największego hipermarketu sieci Carrefour w Polsce.

Carrefour
Koncert zespołu Dziewczyny - Ruukki

Spotkanie świąteczne pracowników firmy Ruukki połączone z koncertem zespołu Dziewczyny.
Zadania agencji: organizacja eventu, wynajęcie sali, catering, negocjacje z managementem zespołu, zapewnienie hotelu, przygotowanie upominków świątecznych dla uczestników wydarzenia.

ruukki
Akcje promocyjne - Fabory

Akcje promocyjne z okazji otwarć nowych placówek. Zadania agencji: rekrutacja i szkolenia hostess, stroje promocyjne, produkcja materiałów POSM, prowadzenie akcji w Warszawie, Krakowie, Gdańsku. Akcje wzbogacał dmuchany 8-metrowy sterowiec. Celem akcji było budowanie bazy danych Klientów firmy.

fabory
Współorganizacja eventu związanego z Dniem Dziecka na Kortowie - Gocco

Zadania Agencji:
aranżacja stoiska promocyjno-handlowego z animacjami na facebooku, organizacja pokazu mody dziecięcej w autorskiej choreografii, przeprowadzenie konkursów dla dzieci,
produkcja upominków reklamowych.

Gocco